Úklid kanceláří

Čisté prostory jsou vaší vizitkou. Pravidelný a profesionální úklid prodlužuje hodnotu majetku a šetří peněženku za údržbu. Už od roku 2013 uklízíme malé, střední a velké společnosti. Používáme moderní technologie, čisticí prostředky i postupy. Na naši úklidovou partu se budete pokaždé těšit. Pracujeme rukama i srdcem a na výsledku je to vidět. Rádi vám navrhneme to nejlepší řešení. Osobně se postaráme, abyste se čistotou prostor mohli pyšnit.

Které úklidové služby Vám nabízíme?

Jsme úklidová firma rodinného typu

Vážíme si vás, našich zaměstnanců i přírody. Naši klienti se na nás pravidelně obrací. Své lidi respektujeme a umíme je odměnit. Používáme co nejšetrnější ekologické prostředky, které chrání životní prostředí a přitom skvěle čistí. Odpovědnost máme pojištěnou na 5 000 000 Kč (Allianz). A cena za úklid? Ta je u pravidelných úklidů individuální. Záleží na řadě faktorů. Proto se s vámi rádi osobně potkáme a prohlédneme si prostory, abychom vám vytvořili cenovou nabídku na míru.

Pracujeme pro:

Naše firma využívá mezinárodní úklidový systém „Barevného kódování“

Tento systém má za úkol zabraňovat přenosu infekcí a kontaminace. Taktéž zabraňuje chybnému používání čistících prostředků. Velkou výhodou je vizuální stránka věci. Kontrola správně používaných úklidových prostředků a pomůcek je pak velmi snadná. Červenou hadru prostě nelze použít na pracovní stůl!

Generální oblast

kanceláře, chodby, haly, recepce, schodiště, učebny, jednací místnosti, vč. veškerého zařízení a vybavení

Sanitární oblast

toalety, pisoáry, kojící místnosti, přebalovací pulty vč. veškerého zařízení a vybavení

Umývárenská oblast

umývárny, koupelny, sprchy, umyvadla, bazény, sauny vč. veškerého zařízení a vybavení

Kuchyňská oblast

kuchyně, přípravny, jídelny, jídelní vozy, servírovací a prodejní prostory vč. veškerého zařízení a vybavení

Chcete také profesionální úklidové služby? Vypracujeme vám nezávaznou nabídku.

Pin It on Pinterest