Reference

Začalo to jednorázovou poptávkou na čištění koberců, kdy nás přístup i dodaný výsledek tak nadchnul, že se z firmy MoraviaCleaning stal náš stabilní partner na pravidelný úklid naší brněnské centrály. Firma pod vedením p. Šafaříka nemá nejmenší problém se přizpůsobit naším požadavkům, jak z pohledu nárůstu kancelářské plochy, tak nárazovým akcím a „hořákům“ (úklidům po stavařích přes víkend). Pan Šafařík je navíc nadšenec, kterého úklid a nové technologie v oboru opravdu baví 😊.

Petra Cagašová – Manažer nákupu a interních služeb

Se společností Moraviacleaning spolupracujeme od letošního roku 2018, kteří v prostorách naší firmy provádějí pravidelný úklid. Již nyní oceňuji příjemnou komunikaci, spolehlivost a flexibilitu a to jak pana jednatele, tak jeho zaměstnanců. Kdykoli bylo potřeba pozměnit čas úklidu, tak nám vyšli vstříc. Měli jsme zkušenosti s vícero úklidovými firmami z Brna, které nám bohužel odvedenou prací nevyhovovali, a až Moraviacleaning je se svou kvalitou přesně to, co jsme hledali.

Markéta Dašková – Office manager

S úklidovou firmou MoraviaCleaning spolupracujeme již dlouho a jsme velice spokojeni. Výborný přístup, rychlá komunikace a záleží jim na spokojenosti zákazníka. S panem jednatelem se dá vždy na všem dohodnout. Rozhodně doporučuji.

Petra Prokopová – Office Assistant

Úklidovou firmu MoraviaCleaning, jsem nalezla na internetu, když jsme potřebovali, ve firmě SCIA CZ, s.r.o., vyčistit koberce v brzkém termínu, firma se mi zamlouvala dle toho, co o sobě psali na webových stránkách. Rozhodla jsem se tedy objednat čištění koberců přímo u nich. Práce jim šla skvěle od ruky. Pánové byli vstřícní, vysvětlili mi, jaké prostředky budou používat a proč. S výsledkem jejich práce jsme byli nad míru spokojeni. Rádi se obrátíme příště zase na jejich firmu.

Zdena Franková – Office administrator

Společnost MoraviaCleaning jsme oslovili jako jednu z mnoha firem pro zajištění vyčištění koberců v naší společnosti. Překvapil nás zájem o podrobnosti ohledně materiálů, které budou čištěny. Tento požadavek neměla žádná z předchozích firem, která v našich kancelářských prostorách čištění koberců dříve prováděla. Odborný zájem, rychlá domluva a hledání způsobu, jak koberce vyčistit v maximální možné míře, byly jedním z mnoha důvodů proč jsme si vybrali právě tuto firmu a nelitujeme. Profesionálně odvedená práce v nejlepší možné kvalitě za odpovídající cenu. Doporučujeme.

Jana Zámková – Office manager

S úklidovou firmou pod vedením pana Šafaříka spolupracujeme od roku 2013 a od začátku spolupráce jsme s úrovní úklidu velmi spokojení. Komunikace s pracovníky úklidové firmy je vždy příjemná a jejich přístup flexibilní. Za dobu 7 let spolupráce v objekte BC TITANIUM můžeme zhodnotit, že se jedná o spolehlivého a důvěryhodného partnera pro úklidové služby.

Kristýna Hlaváčová – Facility manager

Pin It on Pinterest