Reference

Ve firmě MoraviaCleaning jsme našli spolehlivého a profesionální partnera na dodávku čistících služeb v našich kancelářích. Po úvodní prezentaci jejich práce a vybavení jsme viděli naprosto odlišné výsledky oproti ostatním firmám. Systém údržby koberců a čalounění nám po celý rok zaručuje nejen reprezentativní vzhled, ale také vysoký hygienický standard. Společnost MoraviaCleaning doporučuji všem, kteří od čištění očekávají službu na nejvyšší úrovni.

Office Manager

Začalo to jednorázovou poptávkou na čištění koberců, kdy nás přístup i dodaný výsledek tak nadchnul, že se z firmy MoraviaCleaning stal náš stabilní partner na pravidelný úklid naší brněnské centrály. Firma pod vedením p. Šafaříka nemá nejmenší problém se přizpůsobit naším požadavkům, jak z pohledu nárůstu kancelářské plochy, tak nárazovým akcím a „hořákům“ (úklidům po stavařích přes víkend). Pan Šafařík je navíc nadšenec, kterého úklid a nové technologie v oboru opravdu baví 😊.

Petra Cagašová – Manažer nákupu a interních služeb

Se společností Moraviacleaning spolupracujeme od letošního roku 2018, kteří v prostorách naší firmy provádějí pravidelný úklid. Již nyní oceňuji příjemnou komunikaci, spolehlivost a flexibilitu a to jak pana jednatele, tak jeho zaměstnanců. Kdykoli bylo potřeba pozměnit čas úklidu, tak nám vyšli vstříc. Měli jsme zkušenosti s vícero úklidovými firmami z Brna, které nám bohužel odvedenou prací nevyhovovali, a až Moraviacleaning je se svou kvalitou přesně to, co jsme hledali.

Markéta Dašková – Office manager

Na firmu Moravia Cleaning jsme narazili na internetu, když jsme potřebovali profesionálně vyčistit čalouněný nábytek na showroomu. Co nás zaujalo, tak odborný přístup k potahovým látkám, vše si důkladně ověřili, než se pustili do čištění.
S výsledkem jsme byli nadmíru spokojeni a o té doby využíváme jejich služeb pravidelně. Díky flexibilnímu a pozitivnímu přístupu k jejich práci je radostí s nimi spolupracovat 😊

Ing. Vanja Logara – CEO

S úklidovou firmou MoraviaCleaning spolupracujeme již dlouho a jsme velice spokojeni. Výborný přístup, rychlá komunikace a záleží jim na spokojenosti zákazníka. S panem jednatelem se dá vždy na všem dohodnout. Rozhodně doporučuji.

Petra Prokopová – Office Assistant

Úklidovou firmu MoraviaCleaning, jsem nalezla na internetu, když jsme potřebovali, ve firmě SCIA CZ, s.r.o., vyčistit koberce v brzkém termínu, firma se mi zamlouvala dle toho, co o sobě psali na webových stránkách. Rozhodla jsem se tedy objednat čištění koberců přímo u nich. Práce jim šla skvěle od ruky. Pánové byli vstřícní, vysvětlili mi, jaké prostředky budou používat a proč. S výsledkem jejich práce jsme byli nad míru spokojeni. Rádi se obrátíme příště zase na jejich firmu.

Zdena Franková – Office administrator

Společnost MoraviaCleaning jsme oslovili jako jednu z mnoha firem pro zajištění vyčištění koberců v naší společnosti. Překvapil nás zájem o podrobnosti ohledně materiálů, které budou čištěny. Tento požadavek neměla žádná z předchozích firem, která v našich kancelářských prostorách čištění koberců dříve prováděla. Odborný zájem, rychlá domluva a hledání způsobu, jak koberce vyčistit v maximální možné míře, byly jedním z mnoha důvodů proč jsme si vybrali právě tuto firmu a nelitujeme. Profesionálně odvedená práce v nejlepší možné kvalitě za odpovídající cenu. Doporučujeme.

Jana Zámková – Office manager

S úklidovou firmou pod vedením pana Šafaříka spolupracujeme od roku 2013 a od začátku spolupráce jsme s úrovní úklidu velmi spokojení. Komunikace s pracovníky úklidové firmy je vždy příjemná a jejich přístup flexibilní. Za dobu 7 let spolupráce v objekte BC TITANIUM můžeme zhodnotit, že se jedná o spolehlivého a důvěryhodného partnera pro úklidové služby.

Kristýna Hlaváčová – Facility manager

Pin It on Pinterest