Strojové čištění podlah

Potřebujete vyčistit spáry v koupelně? Že keramická dlažba mívala větší lesk? Linoleum je zašlé? A podlaha v dílně i skladu mastná? Zůstaňte v klidu, vaší podlaze vrátíme důstojnou tvář. Podlahy všeho druhu čistíme ve firmách i domácnostech. Používáme účinné hloubkové technologie a čisticí prostředky. Neustále se vzděláváme, abychom vám poskytli tu nejlepší úklidovou službu na trhu. Zavolejte nám, poradíme si s každým flekem.

Technologie ORBOT Vibe

Na čištění podlah používáme výkonný stroj ORBOT Vibe, který vyčistí takřka jakýkoliv povrch. Funguje na principu dvojčinného orbitálního systému a vytváří tisíce miniaturních pohybů (až 1 725 otáček za minutu). To zaručuje nejlepší výsledky nejen u čištění tvrdých podlah, ale i vinylu a koberců. ORBOT Vibe pracuje rychle a potichu. Je proto ideálním kandidátem na údržbu podlah ve firmách s neustálým provozem. Navíc šetří přírodu, ve většině případů nepotřebuje chemikálie, pyšní se několika certifikáty i velice nízkou spotřebou vody.

,

Čištění keramických dlažeb

Keramickou dlažbu čistíme rychle, efektivně, bez nadměrného množství vody a agresivních chemikálií. Se strojem ORBOT Vibe a správným postupem zaručujeme skvělé výsledky. Orbitální stroj si totiž hravě poradí s mastnotou a špínou jak v pórech keramických podlah, tak ve spárách mezi nimi.

,

Čištění průmyslových podlah

Čistíme epoxidové podlahy, litý beton i různé druhy polyuretanových podlah. Díky inovativní technologii orbitálního čištění nepoužíváme nadměrné množství vody ani agresivní chemikálie a přitom garantujeme nejlepší možný výsledek.

,

Čistění linolea

Orbitální technologie ORBOT Vibe umí s linem zázraky. Čistí lino do hloubky, přitom si vystačí s minimem vody a bez agresivních chemikálií. Pokud je potřeba, postaráme se o stržení starého ochranného vosku a naneseme novou impregnační vrstvu. Při čištění lina zkrátka zaručujeme perfektní výsledky, které dlouho vydrží.

,

Čistění PVC a vinylových podlah

Umělé podlahy z PVC a vinylu čistíme velice často. Můžete se spolehnout na vzdělanost našich techniků i revoluční orbitální technologii, kterou k čištění používáme. Stroj ORBOT Vibe čistí hloubkově, precizně a do detailu. Nepotřebuje tolik vody, šetří přírodu a zbaví podlahu nečistot i zašlého vosku, který jí škodí.

Impregnace podlah

Podlahové krytiny musí být odolné vůči mechanickému opotřebení. Posouváním nábytku i běžnou chůzí se ale narušuje struktura materiálu a rozšiřují póry. A v nich se pak snáze usazuje špína.

Proto chraňte podlahu impregnací!

Nanesením ochranného polymerního přípravku vznikne jednolitá vrstva, která uzavře povrch materiálu a vyplní póry. Takto ošetřená podlaha zabrání nadměrnému opotřebení, méně se špiní a jednodušeji udržuje. Impregnace má také velmi dobré protiskluzné vlastnosti. A to už stojí za to.

PVC, nebo lino? Jak poznáte, co máte doma?

Je to hračka. Linoleum je 100% přírodní materiál, kdežto PVC se vyrábí z ropy. Lina bývají většinou jednobarevná nebo melírovaná a narozdíl od PVC nepoužívají imitaci dřeva.

Ceník čištění podlah

PodlahyCena
Orbitální hloubkové čištění podlahOd 50 Kč/m2
Voskování a impregnace podlahOd 40 Kč/m2
Při silném znečištění se cena může navýšit. Vždy po předběžné konzultaci.

Pin It on Pinterest