Nový web

od | Dub 26, 2020

Dámy a pánové, je mi velkou ctí vás přivítat na zbrusu novém webu společnosti MoraviaCleaning s.r.o. Přesně tak, jak přistupujeme k naší práci, jsme přistoupili k tvorbě nových internetových stránek. Velmi pečlivě s velkým důrazem na detail a kvalitu! Dlouhých 5 měsíců jsme tvořili, psali, mazali a zase znovu psali, fotili a opět mazali, až jsme se dostali do zdárného konce.

Důvodů k vytvoření nové internetové prezentace bylo hned několik. Doba jde kupředu a trendy v oboru webdesignu se posouvají závratnou rychlostí. Hlavním důvodem však byl nemalý posun společnosti v oblasti technologií, kvality služeb, získaných referencí a tím pádem celkového charakteru firmy. Byla by velká chyba, kdybychom vám to všechno zatajovali!

Jedním z cílů naší firmy a také těchto stránek je vysvětlit široké veřejnosti, že kvalita služeb v oblasti čištění může být diametrálně odlišná od standardů, na které Česká republika byla zvyklá. Čištění koberců, sedaček, čalounění a podlah dáváme nový rozměr. Netepujeme – čistíme. Odborně a srdcem.

Takže jen vstupte dál, vítejte v rodině MoraviaCleaning!

Jan Šafařík

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Pin It on Pinterest

Share This