Zanechte nám telefon
Zavoláme Vám zpět

F.A.Q.

Pokud máte na mysli svého dospívajícího syna, vypněte WIFI router a vyčkejte cca 5 minut. Pokud se bavíme o vodním kameni, použijte kvalitní čistící prostředek a v nejlepším případě impregnaci. Rádi se o vaši koupelnu postaráme. V případě, že nás nechcete vidět, objednejte si tento kouzelný přípravek od firmy Nano Concept
Zdá se to složité, ale ty nejlepší a nejefektivnější přípravky jsou daleko levnější nežli ty komerční v obchodních domech. O následném výsledku se není třeba bavit. Doporučujeme navštívit stránky firmy Cormen s.r.o. a vybrat si základní balíček toho, co nejvíce využijete. Dbejte na doporučené dávkování a použití. Skutečně to funguje.
Co vám udělaly? Samozřejmě tušíme, kam tím míříte. A jsme zase u toho, kvalitní přípravek, hadr, stěrka, papírový ubrousek nebo mikrovláknová utěrka na doleštění. To je celé kouzlo. Jar, noviny, Okena nejsou úplně to pravé ořechové. Běžně dostupný Clin nařeďte s vodou, následně naneste na okno, hadrem rozmočte nečistoty, následně stěrkou, kterou pořídíte v Obi za cca 20,- a stírejte z leva doprava. Po každém tahu stěrku otřete. Zbylou vodu setřete mikrovláknem a doleštěte papírovým ubrouskem nebo mikrovláknem. Co je tedy nejdůležitější? Koupit si stěrku! Špinavé okno se prostě rozleštit nedá :-)
Ta impregnace funguje. Nanoimpregnace v koupelnách je tak skvělá, že tomu neuvěříte, dokud to neuvidíte. Investice se Vám následně vrací nejen v úspoře času při následné péči, ale hlavně v úspoře čistících prostředků - stačí hadr. Impregnace vydrží až rok.
To je teda zlobidlo. I kdyby to nebyl pes, ale třeba malé dítko, dá se to vyřešit. Jedna věc je odstranění moči z vlákna materiálu. To není problém. Druhá je pak dostat pryč pach moči. V těchto nepříjemných situacích nasazujeme účinný čistící prostředek z dílny firmy PROCHEM. Čistič, dezodorant a neutralizátor v jednom. Odstraní usazeniny, neutralizuje povrch a krásně provoní. Při těchto nehodách platí jedno pravidlo: čím dřív, tím líp. Takže volejte o pomoc co nejdříve.
U klasicky znečištěné sedačky o 3 až 5 místech můžeme hovořit v průměru o 2 hodinách práce. V případě většího znečištění se doba prodlužuje.
V ideálním světě vyčistíme za hodinu 20m2, pokud je koberec více znečištěn, jsou na něm fleky atd., doba čištění se prodlužuje.
Není možné jednoznačně určit dobu. Doba schnutí závisí na mnoha faktorech. Sedačka může uschnout již za dvě hodiny. Koberec za čtyři. Je to ovšem velmi individuální.
Jasně, důchodcům, tělesně postiženým a pak taky podle situace. Lidi pro lidi.
Jsme hezcí a chytří. Učíme se od těch nejlepších jak z České republiky, tak z celého světa. Máme otevřené oči. Stojíme za názorem, že práce v úklidu je poctivá a tvrdá řehole, která by měla být uznávaná. Děláme všechno proto, aby slovo profesionál dostálo svého významu.
Výborná zpráva, stačí se nám ozvat. Mladý kolektiv, velmi přátelský přístup a odměna od 90 do 130 Kč čistého na hodinu. Očekávejte velmi profesionální přístup k práci i k zákazníkovi. Těšíme se!

Nenašli jste odpověď?

Nic se neděje, zavolejte, nebo nám napište.

Nezávazná poptávka

Rychlé kontakty

Telefon: +420 736 273 610
Email: safarik@moraviacleaning.cz
Web: www.moraviacleaning.cz

MoraviaCleaning s.r.o.
Nové sady 988/2
602 00 Brno