Dezinfekce

Prostorová dezinfekce studenou mlhou zabraňuje šíření virů, bakterií a plísní ve Vašich prostorech. Díky správné dezinfekci můžete předejít mnoha zdravotním rizikům, včetně nákazy COVID-19. Během krátkého času jsme schopni provést preventivní aplikaci prostředku ve formě studeného aerosolu s účinnou dezinfekcí bez chloru a alkoholů. Studená „dezinfekční mlha“ pronikne i do zdánlivě nedostupných míst. Díky absenci chlóru a alkoholů je dezinfekce šetrná jak k povrchům materiálů, tak i ke zdraví člověka, zvířat a rostlin.

Polymerový a vysoce účinný dezinfekční prostředek je určen pro dezinfekci všech ploch, předmětů a nástrojů. Je charakteristický silnou a dlouhotrvající baktericidní, fungicidní a virucidní aktivitou.

Další obrovskou výhodou je polymerní vrstva, která po nánosu vznikne a chrání tak prostředí po dobu až 21 dní. S ohledem na současnou situaci je však doporučená četnost procesu kvůli rychlému šíření viru každých 7-14 dní. Prostory je možné používat již po 20-30 minutách po nanesení polymerního dezinfekčního přípravku.

Jaké jsou tedy výhody?

  • Snadné a rychlé použití s rychlým účinkem
  • Dlouhotrvající ochrana
  • Šetrnost k materiálu povrchů, zdraví člověka, zvířat a rostlin
  • Nehořlavý, nekorozivní
  • Odstraňuje zápachy
  • Bez typického dezinfekčního zápachu, bezbarvý

Polymerovou dezinfekci je potřeba nanášet na odmaštěný, čistý povrch bez prachových částic.

V souvislosti s touto skutečností doporučujeme aplikovat dezinfekci po provedení úklidu. Naše společnost Vám může v rámci služby nabídnout i generální úklid. Vzhledem ke skutečnosti, že viry přetrvávají v textiliích až dva dny, doporučujeme i čištění a dezinfekci koberců a čalounění.

Dezinfekci provádíme v těchto prostorech:

Kanceláře

Obchody

Školy a školky

Veřejné prostory

Úřady

Sportoviště

Sociální služby

Zdravotnická zařízení

Výrobní společnosti

Dopravní prostředky

Dezinfekce ozonem

Díky spolupráci s firmou Eco-stations s.r.o. Vám přinášíme možnost nejúčinnější přírodní dezinfekce na trhu. Výkonné generátory ozonu jsou používány napříč celou místností a dezinfikují od vzduchu, přes veškeré povrchy až po stěny v místnosti. K dokonalému dezinfekčnímu účinku je prováděna následná sekundární dezinfekce kontaktních ploch (kliky, zábradlí) aktivní ozonovou vodou. V závislosti na velikosti prostor je místnost opět obyvatelná již během několika desítek minut až několika hodin.

Rychlejší než chlor

Účinnější než HCl

Účinnější než chlornan

Účinnější než chloramin

A přitom je bezpečnější…

Pin It on Pinterest