Čištění matrací

Krásný spánek začíná u čisté a svěží matrace. Nevyhazujte tu svou do smetí, zavolejte si odborníky na čištění matrací. Umíme ji dát do pucu.

Díky kvalitním technologiím, čisticím prostředkům a postupům odstraníme alergeny, prach i bakterie a zabráníme šíření roztočů, plísní a zápachů. Vaše matrace získá zpět plnou kondici.

Po
Po
Po
Před
Před
 

Jak probíhá čištění matrací?

01

Inspekce

Na začátku si vaši matraci do detailu prohlédneme. Určíme její druh, míru znečištění, původ skvrn a otestujeme pH. Naši vzdělaní technici a funkční testy dokáží přesně stanovit další kroky, které vedou k bezpečnému čištění a dokonalému výsledku.

02

Suché vysávání

Suchým vysátím rotačním vysavačem s klepací hlavicí odstraníme maximální množství prašných částic. Pro čištění matrací je to velmi důležité a nesmí se vynechat, jinak se prach pouze namočí a zůstane pod vlákny. Suchým vysáváním se zbavíme všech hrubých nečistot i prachu a zároveň matraci uvolníme a připravíme na čištění.

03

Čištění skvrn

Díky konzultaci s vámi a provedeným testům máme dostatek informací o původu skvrn na matraci. Na každou z nich můžeme použít speciální přípravek a techniku odstraňování, abychom ji vyčistili a matraci přitom nezničili. Upozorňujeme jen, že staré nebo už začištěné skvrny v některých případech vyčistit nelze.

04

Plošné předčištění

Na plošné předčištění matrací používáme tu nejlepší enzymatickou chemii, která zaručuje ty nejlepší výsledky. Roztok působí na vlákna matrace a uvolňuje a rozkládá nečistoty. Čisticí roztok zapracujeme také do vláken (agitace).

05

Čištění

Na vaši matraci se poté vrhneme s extrakčním čištěním. Roztok vstřikujeme do vláken a pomocí výkonného extraktoru ho odsáváme spolu s nečistotami. Klíčový je tlak a teplota vody, síla sání a technika čištění. Správná kombinace určí kvalitu výsledku. Díky tomu, že naše stroje zanechávají jen minimální množství vody a chemie neutralizuje vlákna, snížíme náchylnost matrace na následné znečištění a zabráníme tvorbě bakterií.

06

Ruční dočištění

Zůstala na matraci ještě nějaká nečistota nebo skvrna? Pak ji dočistíme ručně a vyvineme co největší úsilí, abychom se jí zbavili.

07

Kontrola

Na konci prověříme výsledek naší práce – vizuálně i pomocí dalších metod. Zkontrolujeme vlhkost, stupnici pH a další náležitosti. Máte zkrátka jistotu, že vám matraci odevzdáme v perfektním stavu.

Dezinfekce matrací

Bakterie, plísně, roztoči. Ti všichni s vámi sdílí postel. Že to nejsou zrovna příjemní společníci? Proto doporučujeme matraci pravidelně dezinfikovat. Vytvoříte prostředí, které je pro parazity nepřátelské a jen tak se do něj nevrátí. Dezinfekce také zbaví matraci zápachu a působí jako prevence proti kožním plísním. Ozvěte se nám, o dezinfekci vaší matrace se postaráme.

Ceník čištění matrací

MatraceCena
Jednolůžková oboustranně400 Kč/ks
Jednolůžková z jedné strany200 Kč/ks
Dvojlůžková oboustranně700 Kč/ks
Dvojlůžková z jedné strany350 Kč/ks
Při silném znečištění se cena může navýšit. Vždy po předběžné konzultaci.

Chcete přesnější odhad ceny?

Pin It on Pinterest